Tuzla Şehirler Arası Nakliyat

Bekiroğlu Nakliyat olarak uzun yıllardan beri hizmet verdiğimiz nakliyat sektöründe eşya taşımadığımız il kalmamıştır. Tecrübeli ekibimiz ve geniş araç filomuz ile daima en kaliteli ve verimli nakliyat hizmetini vermeyi prensip olarak benimsemiş olan firmamız, Tuzla Şehirlerarası Nakliyat’ta öncü firmalar arasındadır. Müşterimize verdiğimiz önem ve öncelik sayesinde gününüze kadar başarılı bir şekilde geldik, ve sektördeki konumumuzu korumayı başardık. İstanbul ilçelerinden çıkışlı, ya da İstanbul girişli tüm nakliyat hizmetleriniz için bizi tercih etmeye devam edebilirsiniz.
Uzman perosnleimiz ve geniş araç filomuz sayesinde sizlere en iyi taşınma tecrübesini yaşatacağımıza söz veriyoruz. Uzmanlığımızın getirdiği tecrübe sayesinde müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarına özel nakliyat çözümleri üreterek daima müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı başarıyoruz. Bizimle bir kere hizmet alan tüm müşterilerimiz o kadar memnun kalıyorlar ki, bir sonraki nakliyat taleplerini yine bize iletmeyi tercih ediyorlar. Sigortalı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Tuzla Şehirlerarası Nakliyat hizmet kapsamımızın detaylarını aşağıdakii sıralamada bulabilirsiniz.
1. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz evinize geliyor ve belirli incelemelerde bulunuyor. Taşınma hakkında size bilgi veriyor, yaptığı incelemeler sonucunda kaç kişilik bir ekip ile çalışılacağı bilgisini iletiyor. Taşınma süreci ile ilgili sorularınızı yanıtlıyor.
2. Taşınma tarihinde size sö verilen saatte uzman nakliyat ekibimiz aracımızla evinize geliyor. Tüm eşyalarınızı teker teker ambalajlıyor, paketleyip düzenli bir şekilde aracımıza yüklüyorlar.
3. Montaj ve demontaj işlemleri için de sizden gelen talepler doğrultusunda hizmet veren uzman ekibimiz, eşyalarınızı yeni adreslerine ulaştıklarında aynı şekilde montaj işlemlerini de gerçekleştiriyorlar.
4. Aracımız eşyalarınızın ulaşmaları gereken yere vardığında uzman ekibimiz tüm eşyalrınızı teker teker sizin gösterdiğiniz yerlere yerleştiriyor.
5. Son kontrollerden sonra ekbimiz sizlere veda ediyor, ve bir sonraki nakliyat ihtiyacınızda tekrar görüşmek üzere veda ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir