HİZMETLER

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat İşinde Uzman Firma

Yeni bir eve taşınmak oldukça stresli ve yorucu bir deneyimdir. Bekiroğlu Nakliyat ile bütün stresi ve yorgunluğu sizlerin üzerinden alarak, evinizin tüm taşınma işlemlerini bir üstleniyoruz. Bizimle çalıştığınız zaman evden eve nakliyat süreci çok rahat ve planlı bir süreç haline geliyor, hem siz hem de eşyalarınız en güvenilir çözümler ile taşınıyor. Tüm nakliyat hizmetlerimizde de olduğu gibi evden eve nakliyat hizmetimizi de sigortalı olarak yapmaktayız.. Böylelikle eşyalarınızı güvence altına alabilir, içiniz rahat bir şekilde evinizi taşıtabilirsiniz.

Kurulduğumuz yıldan beri kendimizi devamlı genişleterek, nakliyat konusunda uzmanlaşarak ve araç filomuzu genişleterek en zor ulaşılabilir evlerden bile eşyalarınızı alabiliyor, yeni adreslerine en verimli şekilde teslim ediyoruz. Uzman kadromuz ile tüm eşyalarınız için en uygun ambalajlama malzemelerini kullanıyor, müşteriye özel nakliyat çözümleri üretebiliyoruz. Bekiroğlu Nakliyat evden eve taşıma konusunda kendisini kanıtlamış, her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri sunmayı başarmıştır.

Evden Eve Nakliyat hizmetimiz kapsamında ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz gözetiminde tüm eşyalarınız en kaliteli ambalajlama malzemeleri ile ambalajlanıyor. İhtiyaç doğrultusunda montajlanması gereken eşyalarınızın tüm montajlama, de-montajlama işlemleri yapılıyor. Tüm eşyalarınzın düzenli bir şekilde nakliyat araçlarımıza yükleniyor, sigortalı bir şekilde yeni adreslerine teslim ediliyor. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmetimiz sayesinde tüm nakliyat süreciniz planlı ve programlı bir şekilde yürütülüyor, böylelikle herhangi bir sürpriz ve benzer olumsuz durumlarla karşılaşmamız engelleniyor, zamanında eşyalarınız yeni adreslerine sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor.