Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

SULTANBEYLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul’da Sultanbeyli evden eve nakliyat sektöründe uzun zamandır kurumsal kimliğine yakışan şekilde başarılı ve profesyonel hizmet vermektedir. Kadrosunda deneyimli, eğitimli, fazla personel sayası, ekipmanı ve araçları ile bu sektörün en kaliteli firmalarından biriyiz. Eşyalarınızın tamamı taşıma sözleşmeli olmaktadır. Taşıma sözleşmesi veya şartnamesi isterseniz mail yoluyla isterseniz de taşıma esnasında teslim edilmektedir.
Taşıma Safhaları
Taşıma işlemi esnasında ev eşyalarınızın tümü ambalajlanarak taşıma aracına yüklenir, nakliyat işlemi sırasında sadece operasyon amirlerimiz ile muhatap olmaktasınız. Nakliyeyi sağlayan elemanlarımız firmamızın sigortalı çalışanlarıdır, taşeron hizmet asla sunmaktayız. Nakliyat sırasında eşyalarınız araç sigortalıdırlar. Personel arkadaşlarımız tarafından demonte edilen eşyalarınız taşıma sonrası tüm eşyalarınızın montajını sağlamaktadır. Sultanbeyli nakliyat kullanılmış koli, battaniye, gazete kâğıdı gibi taşıma malzemeleri ile değil modern ambalajlama sistemi ile eşyalarınız taşınmaktadır. Nakliye hizmetini sunacak tüm elemanların işin ehli olması, ambalajlama ve paketleme de eşyaların araca yüklenme sırasında dikkat ediliyor ve eşyalarınız araçtan boşaltılırken de aynı özenin gösterilmektedir. Nakliye hizmeti sırasında asla önceden bir plan düşünülmeden taşımanın yapılmaması veya yapıldığı zamanda da birçok hatanın meydana gelmesi müşterileri derin üzüntüye sokar bu sebeple işimiz özen, kalite, deneyim ve bilgi gerektirmektedir.
K3 Yetki Belgesi
Nakliye bedeli isterseniz kredi kartına taksit veya peşin olarak ödeme yapabilirsiniz. Günümüzde evden eve nakliyat firmalarının k3 yetki belgesi alma zorunluluğu olmaktadır. 2014 senesi itibari ile k3 yetki belgesi bulunan firması sayısı 741 tane fakat Google arama motorunda araştırma yapıldığında karşınıza 544.000 tane çıkmaktadır. Bunun sebebi ise sektörün yaklaşık yüzde 80’nin korsan nakliyat firmaları tarafından olduğu tespit edilmiştir. K3 yetki belgesi bulunmayan nakliye firması ile taşıma yaptığı tespit edildiği zaman sizlere de 2200 TL tutarında bir ceza uygulanacaktır. Aynı şekilde sigortasız çalışan elemanlar tarafından eşyaların taşınma sırasında meydana gelebilecek bir iş kazasında sizlerde sorumlu olmaktasınız. Sultanbeyli evden eve nakliye firmasında bu tarz sorunlar veya sıkıntılar yaşatmadan gönül rahatlığı ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize baştan son ana kadar saygılı ve anlayışla yaklaşıyoruz. Sizlerin taşıma sırasında önerileriniz, görüşleriniz ve istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.