Ataşehir Evden Eve Nakliyat

ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Ataşehir Nakliyat olarak kuruluş ilkesi ve hizmetteki amacı, müşteri memnuniyetini sağlamak onların taşınmasını güvenli bir firmadan hizmet alarak eşyalarını sağlıklı ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırmak olduğu artan müşteri sayısı ile iyice anlaşılmaktadır.
Ataşehir de hızlı bir kentleşmenin yaşanması ard arda yapılan inşaat projeleri ve bu yapılan modern lüks yaşam alanlarında yaşamak isteyen insanların eşyalarını taşınması gerekliliğinde beraberinde doğurmuş, bu hizmeti karşılama adına birçok nakliye firmasının bu bölgede hizmet verme rekabetine girmesine sebebiyet vermiş buda müşteriye olumlu yönlerin olduğunun kat kat fazlası zararı olmuştur.
Bu hizmet alanında hizmet veren yada verdiğini iddia eden yüzlece nakliye firması olmasına karşın sektördeki tecrübeler,i ve hizmet süreleri 3 yılı geçmemektedir.Oysa firmamız Ataşehir Evden Eve Nakliyat bu böge de merkezi olan ve hizmeti 32 senedir müşterisine kendi bünyesinde sözleşmeli ve her türlü personelin güvenceleri teminat altına alınmış elemanları ile kullandığı dünya standartlarının üstünde ekipmanları ile güler yüzlü üst düzey yöneticisi ve personeli ile sizlerin hep yanında olan nakliye firmasıdır.
Ataşehir Evden Eve Nakliyat olarak bu bölgede firmalar arasında müşteri kapma adına fiyat konusunda yoğun bir rekabet yaşanmakta, buda hizmetteki kaliteden kısılarak yada hizmet sanasında müşteriye sudan bahaneler sunulara ek ücretler istenerek zarar etmemeyi amaçlamaktadır.
Kaliteli bir nakliye hizmeti ile ucuz bir nakliye arasında dağlar kadar fark vardır, ama fiyat farkı derseniz en fazla kalitesine göre 300. 500 , 750 tutarında fark ederek bir nakliyeyi çok ucuza almaya çalışmanız hizmet esnasında yada hizmet sonrası yaşanan hasar ve arızalardan sonra nerede ise kaliteli bir hizmetin mali,yetini tutmaktadır, bazende bu fiyatın bile kat kat üstünde olmaktadır.
Firmamızda sistem dışardan bakıldığında her ne kadar diğer firmalara benzer gibi gözüksede aslında epeyce bir fark vardır. Diğer firmalar gibi telefonda arayana eşyayı görmeden bir fiyat vermek sonra yukarıda denildiği gibi sudan sebepler öne sürerek ek para istemek asla ticari ahlakla bir alakası yoktur. Bu yüzden müşteriye en sağlıklı hizmeti tek bir fiyat altında sunmak ve bu fiyatı belirlemek için üst yönetici elemanlarımız tarafından ücretiz ekspertiz hizmeti verilir.
Bu sayede eşyanın türü, boyutu, taşınası aşması yerinde incelenerek kullanılarak eleman sayısı ekipman sayısı ve araca göre fiyat verilir, bu sayede hizmette daha sorunsuz bir şekilde sunulması sağlanmış olur.